Piątkowe kolizje - Aktualności - KPP Gostyń

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Piątkowe kolizje

Data publikacji 25.07.2016

policja granatW piątekw powiecie gostyńskim odnotowaliśmy trzy kolizje drogowe. Jedna z nich miałamiejsce na stacji paliw w Pogorzeli, pozostałe dwie na drogach publicznych wgminie Gostyń i Borek Wlkp.

 

 

 

Do pierwszej niegroźnej stłuczkidoszło w dniu 22 lipca br. około godziny 16:25 na stacji paliw w Pogorzeli przyul. Armii Poznań. Kierowca samochodu marki BMW cofając nie zauważył stojącego zanim samochodu marki Mitsubishi i doprowadził do zderzenia. Kierowcy obupojazdów byli trzeźwi, nikt też nie ucierpiał w kolizji.

Kolejne zdarzenie drogowe odnotowaliśmyo godzinie 19:45 w miejscowości Jawory, gmina Borek Wlkp. Kierowca seata nałuki drogi nie zachował szczególnej uwagi, w wyniku czego przekroczył oś jezdnii doprowadził do zderzenia bocznego z kierującym samochodem marki peugeot 206.Uczestnicy tego zdarzenia nie doznali żadnych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Ostatnia kolizja w tym dniumiała miejsce o godzinie 23:15 na skrzyżowaniu drogi Dusina-Gostyń. Kierowcaopla astry na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdukierującemu samochodem marki Mercedes i doprowadził do zderzenia bocznego.  Mężczyźni jadący tymi pojazdami nie doznaliżadnych poważnych obrażeń ciała. Wynik badania kierowców na zawartość alkoholuw wydychanym powietrzu to 0,00 mg/l

Wszyscy sprawcy kolizjizostali ukarani mandatami karnymi.