SPOTKANIE OPŁATKOWE GOSTYŃSKIEJ POLICJI - Dzisiaj - KPP Gostyń

SPOTKANIE OPŁATKOWE GOSTYŃSKIEJ POLICJI

Wczoraj w budynku pomocniczym Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu odbyło się spotkanie opłatkowe. Policjanci, pracownicy gostyńskiej komendy oraz przybyli goście zgodnie z tradycją przełamali się opłatkiem, składając wzajemnie życzenia.

 

W czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu przy wigilijnym stole, ze świąteczną choinką w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe.

Na uroczystość przybyli policyjni emeryci, samorządowcy, przedstawiciele służb na co dzień współpracujących z policją.

Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotr Gorynia wszystkim przybyłym złożył Bożonarodzeniowe i Noworoczne życzenia oraz podziękował policjantom za ich całoroczną pracę na rzecz mieszkańców powiatu gostyńskiego.

Następnie życzenia wszystkim obecnych, ich rodzinom i tym funkcjonariuszom co pełnią służbę złożył Ks. mgr lic. Dariusz Dąbrowski Cor.. Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu odniósł się również do szczególnego momentu, w którym są tegoroczne święta, ponieważ przypadają w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W dalszej kolejności zebrani przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i przy dźwiękach kolęd zasiedli do wigilijnego stołu.